Diskuse s uživatelem:Augustin Machacek

Verse z 5. 6. 2008, 20:02; Guy Peters (Diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verse | zobrazit současnou versi (rozdíl) | Novější verse → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání
Tournesol.jpgRádi bychom Vás přivítali na Iuridictu.

Začali jste dobře a jste na nejlepší cestě přispívat vlastními články. Pokud jste tak ještě neučinili, doporučujeme Vám nejdříve si přečíst některé stránky, které Vám přiblíží provoz a zvyky na Iuridictu.

Několik dobrých rad:

  • K podpisu na diskussních stránkách stačí napsat 4 vlnovky ~~~~ (nebo je vložit pomocí druhé ikony zprava v liště nad editačním oknem). Naopak články se nepodepisují.
  • Opravdu se nebojte editovat. Když se Vám občas něco nepovede, jiní to spraví.

Tak ještě jednou vítejte a děkujeme za Vaše příspěvky. Doufáme, že se tu uvidíme často.

ParserFunctions.php

bylo by mozne upgradovat mediawiki a/nebo ParserFunctions.php? tato zajimava vecicka mi tu nefunguje

Omlouvám se, že reaguji až teď, ale popis editace není to nejnápadnější možné místo, kam umístit žádost. Podívám se, kde je problém, a dám hned vědět. --Tomáš Pecina 12:39, 1. 2. 2007 (CET)
Což činím: vyzkoušel jsem na cs.wiki, a chová se stejně, takže chyba bude zřejmě v konstrukci výrazu. --Tomáš Pecina 12:43, 1. 2. 2007 (CET)
Hm.. Problém je tedy spíš v české lokalizaci, protože na enwiki (http://en.wikipedia.org/wiki/User:Aeromix) i na mé vlastní wiki (http://wiki.vicemene.info/index.php/User:Augustin) to funguje.. S tímto asi nevím. Zaměnit September za září nepomůže. --Augustin Machacek 13:27, 1. 2. 2007 (CET)
Podívám se na to. --Tomáš Pecina 17:15, 1. 2. 2007 (CET)
Je tam skutečně problém s lokalisací, který se pokusím eliminovat, ale kromě toho máte hrubou chybu v presumpci, že kalendářní (občanský) rok má 365,25 dnů. To by se, myslím, mathematikovi stávat nemělo :-) --Tomáš Pecina 18:17, 1. 2. 2007 (CET)

JavaScript

Vaši žádost o uživatelský JS jsem přesunul na agoru (a řeším ji). --Tomáš Pecina 16:41, 24. 2. 2007 (CET)

Červené odkazy

Nepoužívejte prosím červené odkazy v sekci See also: "The optional See also section provides a bulleted list of blue internal links to related Wikipedia articles." en:WP:ALSO. —Guy Peters 18:02, 5. 6. 2008 (UTC)