Diskuse s uživatelem:Právdomluvec

Verse z 11. 12. 2015, 23:50; Právdomluvec (Diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verse | zobrazit současnou versi (rozdíl) | Novější verse → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Moje otázky

Dobrý den pane Pecino či můj vůdce/diktátore/tajemníku... Chci se vás zeptat na několikm věcí. Už jsem to parkrát udělal, ale stejně se zeptám. Mohu přebírat hesla z IUS wiki? Pokud ano, tak jsou tam i latinská slova s definicemi. Nebyl by proto dobrý nějaký Slovniuridictum, atd., nebo je zde mít, ale jenom s jednou větou/souvětím? Byl bych rád, kdyby jste mi odpověděl.

Omluvte zpoždění; pokud mi píšete, měl byste tak činit spíš na Agoře nebo na mé diskusní stránce, tato stránka je určena pro diskusi s vámi, tedy chce-li se někdo na něco zaptat vás. Licence IUS wiki je s naší kompatibilní, přebírat tedy můžete, pokud dodržíte jejich licenční pravidla (uvedení zdroje). O slovníku jsem zatím neuvažoval, není to špatný nápad, jen nevím, zda by to nebylo poněkud naddimensované řešení. --Tomáš Pecina 2. 11. 2015, 11:37 (CET)
Já (jakožto příležitostný uživateli a popřispěvatel) bych se dokonce nebál použít slovo nevhodné. --Malýčtenář 3. 11. 2015, 13:26 (CET)
Nemusíte se omlouvat, já jsem se měl zeptat na vaší diskusní stránce. Mám ještě další otázky/návrhy:

1. Jak to bude s Iuridictoslovníkem 2. Píšete, že se má editovat s rozvahou, už jste si asi všiml příspěvkových pojmů s 2 větami. Víte, dám do ostatních příspěvků hodně, ale doufám, že se zde nerozlišují pahýly či subpahýly. Nebaví mě zrovna psát dlouhé články, třeba i s 2 000 bajtů. Doufám, že najdete ve mně pochopení. 3. Už jste přemýšlel někdy o Iuridictum v jiných jazycích, popř. jenom ve slovenštině/angličtině. 4. Zrovna dnes jsem si všiml článků ČSR, který má s právem nejméně společného, takže to znamená, že mohu psát články, které mají s právem minimum společného. 5. Na úvodní stránce statistiku upravujete vy nebo nějaký bot, jestliže vy, tak kam započítáváte moje právnické pojmy? 6. Dále se nebojte, nebudu kopírovat úplně vše a budu uvádět zdroje. 7.Je pravda, že jste byl členem Konzervativní strany? Vaše členství mě sice do jisté míry nezajímá, ale když jsem to objevil, tak jsem se chtěl optat. 8.Hádám, že žádné srazy na způsob Wikikonferencí nebyly pod Iuridictum, i přesto se ptám. 9. Budu přebírat i z cizojazyčných Wikipedií. 10. Omlouvám se, že jsem dočasně ukončil činnost, ale vrátím se.