Diskuse s uživatelem:Reo On

Verse z 18. 6. 2010, 12:28; Reo On (Diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verse | zobrazit současnou versi (rozdíl) | Novější verse → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání
Tournesol.jpgRádi bychom Vás přivítali na Iuridictu. Doporučujeme Vám přečíst si některé stránky, které Vám přiblíží provoz a zvyky na Iuridictu, pokud tyto texty ještě neznáte. Několik dobrých rad:

K podpisu na diskussních stránkách stačí napsat 4 vlnovky ~~~~ (nebo je vložit pomocí druhé ikony zprava v liště nad editačním oknem). Naopak články se nepodepisují. Opravdu se nebojte editovat. Když se Vám občas něco nepovede, jiní to spraví.

Doufáme, že se tu uvidíme často.

Díky!
Poslední dobou jsem se dostal trochu více do kontaktu s právem týkajícího se duševního vlastnictví. Když jsem se začal potýkat s tím jak interpretovat důsledky plynoucí z claimů v jednom americkém patentu, zjistil jsem, že je to konraintuitivní. Navíc, jen běžný právník mi nebyl schopen poradit ani, když si mohl věc nastudovat. Potřeboval jsem specializované patentového poradce. S touhle kapitolou práva se teď budu střetávat asi čím dál více.
Nechci tu tvrdit, že dané téma hned začnu editovat, ale vzal jsem si do sledovaných stránek sadu zatím červených termínů na dané téma, s tím že v nastavení mám e-mail alert ("Poslat e-mail při změnách stránky"). Z tohoto textu nevyplývá, že by se mi posílal alert, při změnách sledovaných stránek (?), ale myslím, že to tak je (?). Zkusím si také nastavit RSS kanál. Se vzrůstající zkušeností v dané oblasti v praxi, snad budu moci být trochu platný i tady. (Není to slib, jen příslib :)) ). S pozdravem --Reo On 18. 6. 2010, 12:28 (CEST)
P.S. Máte dobře vyřešená tlačítka editačního okna (ve wiki jsem si to tam přidával javaskriptem, protože, třeba to šablonový tam vyloženě chybí)