Diskuse s uživatelem:Zdenek B

Přejít na: navigace, hledání
Tournesol.jpgRádi bychom Vás přivítali na Iuridictu. Doporučujeme Vám přečíst si některé stránky, které Vám přiblíží provoz a zvyky na Iuridictu, pokud tyto texty ještě neznáte. Několik dobrých rad:

K podpisu na diskussních stránkách stačí napsat 4 vlnovky ~~~~ (nebo je vložit pomocí druhé ikony zprava v liště nad editačním oknem). Naopak články se nepodepisují. Opravdu se nebojte editovat. Když se Vám občas něco nepovede, jiní to spraví.

Doufáme, že se tu uvidíme často.

Přebírání z cs.wiki

Vážený pane,

pokud přebíráte články z wiki, je nutno vyznačit, že nejde o původní materiál. Pokyny k tomu jsem psal panu Vaňovi, tam naleznete vše, včetně příkladu: Uživatel_diskuse:Jvano

Díky! --Tomáš Pecina 2. 2. 2009, 19:16 (CET)

PS: Příklad už byl mezitím změněn, link na historickou versi je [1].

Děkuji! --Tomáš Pecina 3. 2. 2009, 14:14 (CET)

Články

Vážený pane, je mi to velice líto, ale musím Vás požádat, abyste přestal v Iuridictu vytvářet nové články tím, že převezmete obsah z cs.wikipedie. Její úroveň je obecně příliš nízká a tím, že článek převezmete, jednak snižujete průměrnou kvalitu naší encyklopedie, jednak vytvoříte pro někoho jiného povinnost článek v budoucnu upravit. Komu stačí kvalita wikipedie, ví, kde ji najde. Děkuji za pochopení a těším se na Vaše authentické, nepřevzaté texty. --Tomáš Pecina 14. 3. 2009, 22:22 (CET)